Yin Yogası Eğitmenliği Kursu

Yüz Yüze Yin Yogası Eğitmenliği Kursu

Yoga Eğitmenliği

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitmenlik sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitmenlik sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu Yin Yogası Eğitmenliği sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

Yin Yogası Eğitmenliği dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Yoga ve Eğitmenlik Kurslarımız mevcuttur. Yüz yüze Yoga Eğitmenliği kurslarımız ve onlar hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şayet Online veya Yüz Yüze Yoga Eğitmenliği Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yin Yogası Eğitmenliği Programı

Fonksiyonel Anatomi

Dişil ve Eril'in bütünlüğü

Yoga'nın dişil hali

Teoride ve Pratikte Yin Yoga

Enerji Anatomisi’ne Giriş

Derinleşme

Gevşeme

Yin Yoga eğitmenliği incelikleri ve detayları

Hemen Yoga Eğitmenliği Kursuna Katılın

Yin Yogası Eğitmenliği kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.