Pilates Eğitimi Kursu

Pilates Eğitimi Kursu

Pilates Eğitimi

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitim sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitim sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu Pilates Eğitimi sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

Pilates Eğitimi dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Eğitim Kurslarımız mevcuttur. Şayet Online veya Yüz Yüze Pilates Eğitimi Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Pilates Eğitimi Programı

Pilates Nedir, Nasıl Gelişmiştir?

Pilates Prensipleri

Vücut Kompzisyonu

Omurga, Postür, Lateral Solunum

Mat Pilates Egzersizi

Hamile Pilatesi

Isınma Hareketleri

Ters Kol Ters Bacak Hareketi

Hemen Pilates Kursuna Katılın

Pilates Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.