siteye devam etmek için

“Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı Resmî Gazete’de Yayımlandı

Yoga Federasyonu tarafından Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektöründe hazırlanan “Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı, 5/11/2023 tarihli ve 32360 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. (Resmi Gazete Tebliğ, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Standardı, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu Haber)

Yoga Eğitmenliği Mesleği'nin Yoga Federasyonu gayretiyle resmiyet kazanmasının ardından kendi mesleki yeterliliğinizi nasıl kanıtlayabileceğiniz, bunun sizi nasıl etkileyeceği veya bu başlıktaki gelişmelerle ilgili aşağıdan daha detaylı bilgi edinebilir, bilgilendirme amaçlı ön kayıt gerçekleştirebilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

MYK Dans Eğitmeni Seviye 6 Ulusal Yeterliliği Görüşe sunuldu

Federasyonumuz ile Mesleki Yeterlilik Kurumu arasında imzalanan protokol uyarınca, Dans Eğitmeni Seviye 6 Ulusal Yeterliliği hazırlanmış olup ilgili tarafların görüşüne sunulmuştur.

Görüş süresi 30/04/2024 tarihinde sona erecek olup, görüş ve değerlendirmelerinizi aşağıda yer alan görüş formlarını kullanarak info@yoga.org.tr adresine email ile veya Federasyonumuza posta ile gönderebilirsiniz.

İlgili formları indirmek için aşağıdaki alakalı formun üzerine tıklamanız yeterlidir.

1. Dans Eğitmeni Seviye 6 Yeterliliği

2.Görüş ve Değerlendirme Formu – Ulusal Yeterlilik

3. Yoga Federasyonu'nun İlgili Makama Yazısı