İkinci Kademe Yoga Eğitmenliği Kursu

Yüz Yüze İkinci Kademe Yoga Eğitmenliği Kursu

Yoga Eğitmenliği

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitmenlik sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitmenlik sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu İkinci Kademe Yoga Eğitmenliği sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

İkinci Kademe Yoga Eğitmenliği dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Yoga ve Eğitmenlik Kurslarımız mevcuttur. Yüz yüze Yoga Eğitmenliği kurslarımız ve onlar hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şayet Online veya Yüz Yüze Yoga Eğitmenliği Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İkinci Kademe Yoga Eğitmenliği Programı

Bir yaşam şekli olarak Yoga

Yoga Anatomisi

Yoga Felsefesi

Yoga’nın bilimlerle ilişkisi

Yoga ve sağlık

Niyama: Bireysel disiplin kuralları

Asana: Sabit duruşlar

Prana: Yaşam gücü

Eğitmenlik Metodolojisi

Hemen Yoga Eğitmenliği Kursuna Katılın

Yüz Yüze İkinci Kademe Yoga Eğitmenliği kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.