siteye devam etmek için

“Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı Resmî Gazete’de Yayımlandı

Yoga Federasyonu tarafından Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektöründe hazırlanan “Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı, 5/11/2023 tarihli ve 32360 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. (Resmi Gazete Tebliğ, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Standardı, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu Haber)

Yoga Eğitmenliği Mesleği'nin Yoga Federasyonu gayretiyle resmiyet kazanmasının ardından kendi mesleki yeterliliğinizi nasıl kanıtlayabileceğiniz, bunun sizi nasıl etkileyeceği veya bu başlıktaki gelişmelerle ilgili aşağıdan daha detaylı bilgi edinebilir, bilgilendirme amaçlı ön kayıt gerçekleştirebilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

Online Bioenerji Eğitimi Kursu

Online Bioenerji Eğitimi Kursu

Online Bioenerji Eğitimi

Yoga Federasyonu sunmakta olduğu yüz yüze eğitim ve eğitmenlik kurslarına ek olarak, fiziksel olarak katılım imkanı bulunmayan bireylerin de eğitimlerinden faydalanabilmesi adına Online Kurs Programları oluşturmuştur. Bioenerji Eğitimi programımıza, Online Bioenerji Eğitimi Kurslarımıza kayıt olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Online Bioenerji Eğitimi Kurslarımız her ilden, her tarih ve her saatte katılım sağlamak isteyen bireyler için mevcuttur. Online kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bioenerji Eğitimi Programı

Bioenerji nedir

Bioenerji neden gereklidir

Yaşam dengesinde bozukluk ve sonuçları

Bioenerji hangi alanlarda kullanılır

Çakralar ve çeşitleri

Çakraların çalışma şekilleri

Duygularımız ve enerji bedenimiz üzerindeki etkileri

Negatif enerjilerden korunma yolları

Bioenerji seansında yapılması gerekenler

Bioenerji Uyumlama çalışması

Uygulamalı uzağa Bioenerji gönderimi

Hemen Online Bioenerji Eğitimi Kursuna Katılın

Online Bioenerji Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.