Bizi motive eden nedir

Vizyonumuz & Başarımlarımız

Yoga Federasyonu olarak kuruluş amacımız olan yoga kültürünün halk arasında en iyi şekilde yaygınlaşmasını sağlamaya gayret etmekteyiz.

Bu vizyonumuz çerçevesinde 2013'te giriştiğimiz bu serüvenimiz sayesinde Yoga, Türkiye içerisinde standardize, tanınır, anlaşılır ve doğru şekilde uygulanabilir hale geldi.

Kurslarımız

Yoga Federasyonu bünyesinde kurulu olan MEB kurumu onaylı diğer kurslarımıza göz atabilirsiniz. Yoga, iç sıkıntılarınızla baş etmenin meditatif bir yolu.

Ziyaretçi İstatistikleri

Bilinirlik ve popülerliğimizi gözler önüne seren ziyaretçi istatistiklerimizi inceleyin.
26301610
Toplam
1325
Dün
1024
Bugün
13
Aktif
Federasyonumuz Hakkında

Bugünkü halimize nasıl geldik

Yoga Federasyonu, kurulduğu yıl olan 2013'ten bu yana Yoga'nın halk arasında yaygınlaştırılması amacını profesyonelce geniş kitlelerle sürdürmektedir.

Slice 1

MEB Onaylı

Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı Kişiye Özel Sağlıklı Yaşam Kursları & Eğitmenlik Sertifikaları

Uzman Kadro

Özveri ile yetiştirdiğimiz, Alanında Uzman Profesyonellerimiz

Kaliteli İçerik

Bütün faaliyetlerimiz profesyonellerimizce yürütülmektedir

Eğitmenlerimiz

Yalnızca Federasyonumuz tarafınca belirlenen nitelikleri karşılayan yoga eğitmenleriyle çalışırız. Bütün eğitmenlerimiz özenle seçilir ve alanlarında uzmandırlar.

Değerlendirmeler

Bizimle çalışanların hakkımızda söyledikleri
 • Daha önce başka bir kurumdan aldığım geçersiz bir sertifika yüzünden yasal sorunlarla karşılaşmıştım. Yoga Federasyonu'ndan aldığım Yoga Kursu sertifikası ile 6 aydır kendi okulumu işletiyorum ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Kalite ve güvenilirlik arayanlar için doğru adres.

  Tarık Çalımlı
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
 • Yoga Kursları ile ilgili, Yoga Federasyonu ile iletişime geçtim ve oldukça hızlı bir geri dönüş aldım. Hem müşteri hizmetleri, hem eğitimin sunulduğu sınıflar, hem bu süreçte muhatap olduğum insanlar ve diğer her şeyi ile sunulan hizmet kaliteliydi.

  Yeşim Tanrıverdi
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
 • Yoga Federasyonu ile öğrenimime başladım, diğer öğrencilerden biri ile yaşadığım ufak bir atışma dışında her şey güzeldi. Neyse ki eğitmen ve yetkililer durumu hızlıca çözümlediler. Hem eğitmenlerin hem de personellerin davranış ve tutumları profesyoneldi.

  Selin Topsakal
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
 • Yoga Federasyonu sayesinde giriştiğim Yoga Eğitimi ve Eğitmenliği serüvenim sayesinde artık çok daha huzur dolu, zihnen ve bedenen rahatlamış hissediyorum. Dünyevi sıkıntılardan arınıp, iç huzura kavuşmayı hedefleyenler için doğru adres.

  Duru Tezel
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
Slice 1
Slice 1

Bültenimize üye ol

Yeni kurslar ve etkinliklerden haberdar ol

Bize Ulaş

Aşağıdaki bilgilerle bize ulaşın veya formu doldurun, biz size ulaşalım.

Pzt – Pzr : 08.00 – 20:00

PTT Kargo Adresi:

Kazım Özalp Mahallesi, Filistin Caddesi, No:20/2
Çankaya, Ankara