siteye devam etmek için

“Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı Resmî Gazete’de Yayımlandı

Yoga Federasyonu tarafından Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektöründe hazırlanan “Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı, 5/11/2023 tarihli ve 32360 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. (Resmi Gazete Tebliğ, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Standardı, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu Haber)

Yoga Eğitmenliği Mesleği'nin Yoga Federasyonu gayretiyle resmiyet kazanmasının ardından kendi mesleki yeterliliğinizi nasıl kanıtlayabileceğiniz, bunun sizi nasıl etkileyeceği veya bu başlıktaki gelişmelerle ilgili aşağıdan daha detaylı bilgi edinebilir, bilgilendirme amaçlı ön kayıt gerçekleştirebilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

MYK Yoga Eğitmeni seviye 5 Meslek Standardı
ve Ulusal Yeterlilik Görüşe sunuldu

Federasyonumuz ile Mesleki Yeterlilik Kurumu arasında imzalanan protokol uyarınca, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Ulusal Meslek Standardı ve Ulusal Yeterlilik taslakları hazırlanmış olup ilgili tarafların görüşüne sunulmuştur.

Görüş süresi 30.06.2023 tarihinde sona erecek olup, görüş ve değerlendirmelerinizi aşağıda yer alan görüş formlarını kullanarak bu tarihe kadar info@yoga.org.tr adresine email ile veya Federasyonumuza posta ile gönderebilirsiniz.

İlgili formları indirmek için aşağıdaki alakalı formun üzerine tıklamanız yeterlidir.

1.Yoga Eğitmeni Ulusal Meslek Standardı

2.Görüş ve Değerlendirme Formu – Ulusal Meslek Standardı

3.MYK Görüş yazısı – Ulusal Meslek Standardı

4.Yoga Eğitmeni Ulusal Yeterliliği

5.Görüş ve Değerlendirme Formu – Ulusal Yeterlilik

6.MYK Görüş yazısı – Ulusal Yeterlilik