siteye devam etmek için

“Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı Resmî Gazete’de Yayımlandı

Yoga Federasyonu tarafından Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektöründe hazırlanan “Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı, 5/11/2023 tarihli ve 32360 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. (Resmi Gazete Tebliğ, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Standardı, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu Haber)

Yoga Eğitmenliği Mesleği'nin Yoga Federasyonu gayretiyle resmiyet kazanmasının ardından kendi mesleki yeterliliğinizi nasıl kanıtlayabileceğiniz, bunun sizi nasıl etkileyeceği veya bu başlıktaki gelişmelerle ilgili aşağıdan daha detaylı bilgi edinebilir, bilgilendirme amaçlı ön kayıt gerçekleştirebilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

Online Nefes Eğitimi Kursu

Online Nefes Eğitimi Kursu

Online Nefes Eğitimi

Yoga Federasyonu sunmakta olduğu yüz yüze eğitim ve eğitmenlik kurslarına ek olarak, fiziksel olarak katılım imkanı bulunmayan bireylerin de eğitimlerinden faydalanabilmesi adına Online Kurs Programları oluşturmuştur. Nefes Eğitimi programımıza, Online Nefes Eğitimi Kurslarımıza kayıt olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Online Nefes Eğitimi Kurslarımız her ilden, her tarih ve her saatte katılım sağlamak isteyen bireyler için mevcuttur. Online kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Nefes Eğitimi Programı

Nefes Teknikleri nedir?

Nefes Teknikleri ne işe yarar?

Nefes egzersizi ve çalışmaları hangi zamanlarda uygulanmalıdır?

Doğru ve bilinçli nefes almanın sağlık üzerindeki etkileri

Nefes Teknikleri ve Stres Yönetimi

Nefes Teknikleri ve Zayıflama

Doğru nefes alma teknikleri ile zihin ve beden farkındalığının artırılması

Nefes teknikleri nasıl uygulanmalıdır?

Hemen Online Nefes Eğitimi Kursuna Katılın

Online Nefes Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.