siteye devam etmek için

“Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı Resmî Gazete’de Yayımlandı

Yoga Federasyonu tarafından Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektöründe hazırlanan “Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı, 5/11/2023 tarihli ve 32360 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. (Resmi Gazete Tebliğ, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Standardı, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu Haber)

Yoga Eğitmenliği Mesleği'nin Yoga Federasyonu gayretiyle resmiyet kazanmasının ardından kendi mesleki yeterliliğinizi nasıl kanıtlayabileceğiniz, bunun sizi nasıl etkileyeceği veya bu başlıktaki gelişmelerle ilgili aşağıdan daha detaylı bilgi edinebilir, bilgilendirme amaçlı ön kayıt gerçekleştirebilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

Kurs Kayıt ve Ödeme

Kurs kayıt işleminizi başarılı şekilde tamamlamanın son adımları ödeme ve gerekli bazı evrakların tarafımıza iletilmesidir. Kurs kaydınızın tamamlanması için gerekli olan katılım ücretini aşağıdaki metodlardan herhangi biri aracılığıyla ödedikten sonra şu adımları izlemeniz durumunda kurs kaydınız sorunsuz şekilde sonuçlanacaktır;

1-) Buraya tıklayarak başvuru formunu indirin.
2-) İmzalı başvuru formu ve kimlik resminiz ile ödeme dekontunuzu info@yoga.org.tr adresine e-posta yolu ile iletin.
3-) İmzalanan başvuru formunun aslı, kimlik fotokopiniz ve ödeme dekontunuzu PTT Kargo ile Yoga Federasyonu Genel Merkezi'ne gönderiniz. İlgili PTT Kargo Genel Merkezinin adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ödeme işlemlerinizi aşağıda bulunan bilgiler aracılığı ile, Havale/EFT veya İnternet Üzerinden olmak üzere birden fazla opsiyon ile gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT türü ödemeler için aşağıda bulunan Yoga Federasyonu İktisadi İşletmesi banka hesabına ilgili tutarı havale etmeniz yeterlidir. İnternet üzerinden banka veya kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz, aşağıdaki 'İnternet Üzerinden Ödeme Bilgileri' kısmından katılmayı istediğiniz kursun altındaki 'Ödeme Yap' butonuna tıklamanız durumunda ödeme yapabileceğiniz alana yönlendirileceksiniz.

PTT Kargo Bilgileri

PTT Adres Adı: Yoga Federasyonu
Adres: Kazım Özalp Mah. Filistin Cad. 20/2 Çankaya/Ankara

Havale/EFT Bilgileri

Kuveyt Türk Logo
Ödeme Yapılacak Hesap adı: YOGA FEDERASYONU İKTİSADİ İŞLETMESİ
Ödeme Yapılacak IBAN NO: TR60 0020 5000 0960 2187 6000 01

İnternet Üzerinden Ödeme Bilgileri

Temel Eğitim
&
1. Kademe Yoga Eğitmenliği
2. Kademe Yoga Eğitmenliği
RYS 200 Yoga Eğitmenliği
Fitness Eğitmenliği
Pilates Eğitmenliği
Wellness Eğitmenliği
Kişiye Özel Sağlıklı Yaşam Eğitmenliği
Çocuk Yogası Eğitmenliği
Hamile Yogası Eğitmenliği
Hamak Yogası Eğitmenliği
RYS 300 Yoga Eğitmenliği
Yüz Yogası Eğitmenliği

İstatistikler

Bu güne kadar 2000'den fazla kurs açtık, 16,000'den fazla eğitmen yetiştirdik, yüksek oranda olumlu geri dönüş aldık ve 100'den fazla eğitmenle birlikte çalıştık. Kalite tesadüf değildir, istatistiklerimizi inceleyin.
0 +
Tamamlanan Kurslar
0 +
Mezun Olanlar
0 %
Memnuniyet
0 +
Uzman Eğitmenler

Değerlendirmeler

Bizimle çalışanların hakkımızda söyledikleri
 • Daha önce başka bir kurumdan aldığım geçersiz bir sertifika yüzünden yasal sorunlarla karşılaşmıştım. Yoga Federasyonu'ndan aldığım sertifika ile 6 aydır kendi okulumu işletiyorum ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Kalite ve güvenilirlik arayanlar için doğru adres.

  Tarık Çalımlı
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
 • Kurslar ile ilgili, Yoga Federasyonu ile iletişime geçtim ve oldukça hızlı bir geri dönüş aldım. Hem müşteri hizmetleri, hem eğitimin sunulduğu sınıflar, hem bu süreçte muhatap olduğum insanlar ve diğer her şeyi ile sunulan hizmet kaliteliydi.

  Yeşim Tanrıverdi
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
 • Yoga Federasyonu ile öğrenimime başladım, diğer öğrencilerden biri ile yaşadığım ufak bir atışma dışında her şey güzeldi. Neyse ki eğitmen ve yetkililer durumu hızlıca çözümlediler. Hem eğitmenlerin hem de personellerin davranış ve tutumları profesyoneldi.

  Selin Topsakal
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
 • Yoga Federasyonu sayesinde giriştiğim Yoga Eğitimi ve Eğitmenliği serüvenim sayesinde artık çok daha huzur dolu, zihnen ve bedenen rahatlamış hissediyorum. Dünyevi sıkıntılardan arınıp, iç huzura kavuşmayı hedefleyenler için doğru adres.

  Duru Tezel
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
Slice 1

Bültenimize üye ol

Yeni kurslar ve etkinliklerden haberdar ol