Meditasyon Eğitimi Kursu

Meditasyon Eğitimi Kursu

Meditasyon Eğitimi

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitim sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitim sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu Meditasyon Eğitimi sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

Meditasyon Eğitimi dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Eğitim Kurslarımız mevcuttur. Şayet Online veya Yüz Yüze Meditasyon Eğitimi Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Meditasyon Eğitimi Programı

Meditasyon nedir, ne değildir?

Zihinsel bütünlüğü destekleyen durumlar nelerdir?

Meditasyon ile arınma

Zihinsel bütünlük ile meditasyon teknikleri arasındaki farklar nelerdir?

Oryantasyon nedir?

Formal ve informal pratikler

Oturuş ve el pozisyonlaması

Meditasyon, nefes ve bakışlar

Hemen Meditasyon Eğitimi Kursuna Katılın

Meditasyon Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.