siteye devam etmek için

“Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı Resmî Gazete’de Yayımlandı

Yoga Federasyonu tarafından Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektöründe hazırlanan “Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı, 5/11/2023 tarihli ve 32360 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. (Resmi Gazete Tebliğ, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Standardı, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu Haber)

Yoga Eğitmenliği Mesleği'nin Yoga Federasyonu gayretiyle resmiyet kazanmasının ardından kendi mesleki yeterliliğinizi nasıl kanıtlayabileceğiniz, bunun sizi nasıl etkileyeceği veya bu başlıktaki gelişmelerle ilgili aşağıdan daha detaylı bilgi edinebilir, bilgilendirme amaçlı ön kayıt gerçekleştirebilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

Hakkımızda

Federasyonumuz Hakkında

Bugünkü halimize nasıl geldik

Yoga Federasyonu, kurulduğu yıl olan 2013'ten bu yana Yoga'nın halk arasında yaygınlaştırılması ve Yoga Eğitimi'nin doğru kişilerce ve usulünce öğretimini sağlamak üzere yüksek bir özveri ve Profesyonel Eğitmenler ile çalışmakta olup, yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca, bünyesinde kurulu bulunan MEB Kurumları, Temsilcilikler, Şubeler, Tüzel Kuruluşlar ile bir çok alanda işbirliği yapmaktadır.

Vizyonumuz

Yoga'nın hak ettiği bilinirliğe sahip olmasını hedefliyoruz

Standardize Yapı

Yoga Eğitimi'ni küresel ölçekte, sistematik ve stabil hale getirdik.

Öncülük & Birlik

Toplulğumuza yol göstererek onları tek başlık altında topluyor, yönlendiriyoruz.

Yasallık & Yetkinlik

Sertifikalarımız Türkiye ve Uluslararası arenada geçerlidir.

Uzman Kadro

Yalnızca test ettiğimiz eğitmenler ile çalışırız, hepsi alanlarında uzmandırlar.

Peki ya istatistikler

Bu güne kadar 2000'den fazla kurs açtık, 16,000'den fazla eğitmen yetiştirdik, yüksek oranda olumlu geri dönüş aldık ve 100'den fazla eğitmenle birlikte çalıştık. Kalite tesadüf değildir, istatistiklerimizi inceleyin.
0 +
Tamamlanan Kurslar
0 +
Mezun Olanlar
0 %
Memnuniyet
0 +
Uzman Eğitmenler

Değerlendirmeler

Bizimle çalışanların hakkımızda söyledikleri
 • Daha önce başka bir kurumdan aldığım geçersiz bir sertifika yüzünden yasal sorunlarla karşılaşmıştım. Yoga Federasyonu'ndan aldığım sertifika ile 6 aydır kendi okulumu işletiyorum ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Kalite ve güvenilirlik arayanlar için doğru adres.

  Tarık Çalımlı
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
 • Kurslar ile ilgili, Yoga Federasyonu ile iletişime geçtim ve oldukça hızlı bir geri dönüş aldım. Hem müşteri hizmetleri, hem eğitimin sunulduğu sınıflar, hem bu süreçte muhatap olduğum insanlar ve diğer her şeyi ile sunulan hizmet kaliteliydi.

  Yeşim Tanrıverdi
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
 • Yoga Federasyonu ile öğrenimime başladım, diğer öğrencilerden biri ile yaşadığım ufak bir atışma dışında her şey güzeldi. Neyse ki eğitmen ve yetkililer durumu hızlıca çözümlediler. Hem eğitmenlerin hem de personellerin davranış ve tutumları profesyoneldi.

  Selin Topsakal
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
 • Yoga Federasyonu sayesinde giriştiğim Yoga Eğitimi ve Eğitmenliği serüvenim sayesinde artık çok daha huzur dolu, zihnen ve bedenen rahatlamış hissediyorum. Dünyevi sıkıntılardan arınıp, iç huzura kavuşmayı hedefleyenler için doğru adres.

  Duru Tezel
  Yoga Eğitmenliği Programı Mezunu
Slice 1

Bültenimize üye ol

Yeni kurslar ve etkinliklerden haberdar ol