siteye devam etmek için

“Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı Resmî Gazete’de Yayımlandı

Yoga Federasyonu tarafından Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektöründe hazırlanan “Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı, 5/11/2023 tarihli ve 32360 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. (Resmi Gazete Tebliğ, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Standardı, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu Haber)

Yoga Eğitmenliği Mesleği'nin Yoga Federasyonu gayretiyle resmiyet kazanmasının ardından kendi mesleki yeterliliğinizi nasıl kanıtlayabileceğiniz, bunun sizi nasıl etkileyeceği veya bu başlıktaki gelişmelerle ilgili aşağıdan daha detaylı bilgi edinebilir, bilgilendirme amaçlı ön kayıt gerçekleştirebilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

Online Kişisel Gelişim Eğitimi Kursu

Online Kişisel Gelişim Eğitimi Kursu

Online Kişisel Gelişim Eğitimi

Yoga Federasyonu sunmakta olduğu yüz yüze eğitim ve eğitmenlik kurslarına ek olarak, fiziksel olarak katılım imkanı bulunmayan bireylerin de eğitimlerinden faydalanabilmesi adına Online Kurs Programları oluşturmuştur. Kişisel Gelişim Eğitimi programımıza, Online Kişisel Gelişim Eğitimi Kurslarımıza kayıt olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Online Kişisel Gelişim Eğitimi Kurslarımız her ilden, her tarih ve her saatte katılım sağlamak isteyen bireyler için mevcuttur. Online kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Eğitimi Programı

Başarılı CV Oluşturma

Etkili İletişim

Etkin Beden Dili Kullanımı

Performans Yönetimi

Stresle Baş Etme Yöntemleri

Tükenmişlik Sendromunu Kontrol Etme

Zaman Yönetimi

Bireysel Motivasyon Oluşturmak

Yaratıcı Problem Çözme Teknikleri

Hemen Online Kişisel Gelişim Eğitimi Kursuna Katılın

Online Kişisel Gelişim Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.