Hamak Yogası Eğitmenliği Kursu

Yüz Yüze Hamak Yogası Eğitmenliği Kursu

Yoga Eğitmenliği

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitmenlik sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitmenlik sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu Hamak Yogası Eğitmenliği sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

Hamak Yogası Eğitmenliği dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Yoga ve Eğitmenlik Kurslarımız mevcuttur. Yüz yüze Yoga Eğitmenliği kurslarımız ve onlar hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şayet Online veya Yüz Yüze Yoga Eğitmenliği Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hamak Yogası Eğitmenliği Programı

Isınma ve Açma Hareketleri

Güçlenme ve Esneme Egzersizleri

Isınma pozları, hamağa yerleşme, hamak kullanımı

Temel yoga asanalarının hamak üzerinde uygulaması

Akrobasi pozlarına giriş

Dinlenme pozları

Restoratif Hamak Yogası

Dersleri Kişiye ve Tercihe Uyarlama​​

Sınıf Dinamiği ve Güvenliği

Öğrencilere Uyarılar ve Tavsiyeler

Hemen Yoga Eğitmenliği Kursuna Katılın

Hamak Yogası Eğitmenliği kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.