siteye devam etmek için

“Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı Resmî Gazete’de Yayımlandı

Yoga Federasyonu tarafından Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektöründe hazırlanan “Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı, 5/11/2023 tarihli ve 32360 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. (Resmi Gazete Tebliğ, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Standardı, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu Haber)

Yoga Eğitmenliği Mesleği'nin Yoga Federasyonu gayretiyle resmiyet kazanmasının ardından kendi mesleki yeterliliğinizi nasıl kanıtlayabileceğiniz, bunun sizi nasıl etkileyeceği veya bu başlıktaki gelişmelerle ilgili aşağıdan daha detaylı bilgi edinebilir, bilgilendirme amaçlı ön kayıt gerçekleştirebilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

Online Çocuk Yogası Eğitmenliği Kursu

Online Çocuk Yogası Eğitmenliği Kursu

Online Yoga Eğitmenliği

Yoga Federasyonu sunmakta olduğu yüz yüze eğitim ve eğitmenlik kurslarına ek olarak, fiziksel olarak katılım imkanı bulunmayan bireylerin de eğitimlerinden faydalanabilmesi adına Online Kurs Programları oluşturmuştur. Çocuk Yogası Eğitmenliği programımıza, Online Çocuk Yogası Eğitmenliği Kurslarımıza kayıt olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Online Çocuk Yogası Eğitmenliği Kurslarımız her ilden, her tarih ve her saatte katılım sağlamak isteyen bireyler için mevcuttur. Online kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çocuk Yogası Eğitmenliği Programı

Çocuk yogası nedir? Faydaları nelerdir?

Çocuk yogasının yetişkin yogasından farkları nelerdir?

Çocuklar için asanalar (yoga pozları)

Nefes egzersizleri

Meditasyon egzersizleri

Sınıf içi otorite; bilgi aktarım dili ve yoga anlaşma metodları

Ders akışı sırasında çocukların motivasyonunu artırabilecek oyun ve şarkılar

Örnek mantralar

Anne ile çocuk ve aile yogası ve ilişikleri hakkında bilgi

Hemen Online Yoga Kursuna Katılın

Online Çocuk Yogası Eğitmenliği kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.