Hamile Yogası Eğitmenliği Kursu

Yüz Yüze Hamile Yogası Eğitmenliği Kursu

Yoga Eğitmenliği

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitmenlik sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitmenlik sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu Hamile Yogası Eğitmenliği sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

Hamile Yogası Eğitmenliği dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Yoga ve Eğitmenlik Kurslarımız mevcuttur. Yüz yüze Yoga Eğitmenliği kurslarımız ve onlar hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şayet Online veya Yüz Yüze Yoga Eğitmenliği Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hamile Yogası Eğitmenliği Programı

Hamileliğin üçer aylık dönemleri

Hamile yogasının tarihçesi

Hamile Yogası Yaparken Kullanılan Materyaller

Hamile Yogası Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamilelik sürecinde altı büyük endişe

Yoga temel felsefesi ve etik kurallar

Hamile Yogası Pozisyonları

Hamileliğin 1. Trimester’ı Yoga Uygulamaları

Hamileliğin 2. Trimester’ı Yoga Uygulamaları

Hamileliğin 3. Trimester’ı Yoga Uygulamaları

Hemen Yoga Eğitmenliği Kursuna Katılın

Hamile Yogası Eğitmenliği kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.