siteye devam etmek için

“Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı Resmî Gazete’de Yayımlandı

Yoga Federasyonu tarafından Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektöründe hazırlanan “Yoga Eğitmeni (Seviye 5)” Ulusal Meslek Standardı, 5/11/2023 tarihli ve 32360 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. (Resmi Gazete Tebliğ, Yoga Eğitmeni Seviye 5 Standardı, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu Haber)

Yoga Eğitmenliği Mesleği'nin Yoga Federasyonu gayretiyle resmiyet kazanmasının ardından kendi mesleki yeterliliğinizi nasıl kanıtlayabileceğiniz, bunun sizi nasıl etkileyeceği veya bu başlıktaki gelişmelerle ilgili aşağıdan daha detaylı bilgi edinebilir, bilgilendirme amaçlı ön kayıt gerçekleştirebilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

Online Eğiticinin Eğitimi Kursu

Online Eğiticinin Eğitimi Kursu

Online Eğiticinin Eğitimi

Yoga Federasyonu sunmakta olduğu yüz yüze eğitim ve eğitmenlik kurslarına ek olarak, fiziksel olarak katılım imkanı bulunmayan bireylerin de eğitimlerinden faydalanabilmesi adına Online Kurs Programları oluşturmuştur. Eğiticinin Eğitimi programımıza, Online Eğiticinin Eğitimi Kurslarımıza kayıt olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Online Eğiticinin Eğitimi Kurslarımız her ilden, her tarih ve her saatte katılım sağlamak isteyen bireyler için mevcuttur. Online kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Eğiticinin Eğitimi Programı

Eğitim ve Öğretim temelleri

Eğitim ve Öğretimin aktarılması

Etkili iletişim ve etkileşim

Özgüven ve stres kontrolü

Öğretime hazırlık süreci

Sunum hazırlanımı ve gerçekleştirilmesi

Yetişkin Eğitimi

Eğitim Teknolojileri ve Eğitim ile Teknoloji

Ölçme ve Değerlendirme

Eğitim Yönetimi

Hemen Online Eğiticinin Eğitimi Kursuna Katılın

Online Eğiticinin Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.