Kayıt Bilgisi ve Form


Yoga Eğitmenliği Kursu, Kayıt İçin Gerekli Evraklar:EVRAKLAR: 

İki adet Kapaklı dosya halinde aşağıda belirtildiği şekilde sıralanmış ve dosyalanmış olmalıdır. Bir asıl dosya ve bir adet fotokopi. her iki dosyada da başvuru formu asıl ve ıslak imzalı olmalıdır.Dosya aslı Federasyonumuz adresine PTT kargo ile gönderilmelidir, İkinci dosya kurs merkezine, kurs görevlisine teslim edilecektir. 


1- Başvuru formu 

2- Nüfus Cüzdan fotokopisi

3- Adli sicil kaydı belgesi (E-Devlet sayfanızdan alabilirsiniz)

4- Sağlık Raporu (Kurum hekimi yada Özel) "Yoga Egzersizi yapmasında sakınca yoktur" ibaresi bulunmalı.

5- Eğitim durumunu gösteren belge, Öğrenci kimliği, Diploma .. (fotokopi)

6- 3 adet resim vesikalık

7- Banka Dekontu (katılacağı kurs ili, tarihi ve  "Tam isim"  yazılı olmalıdır)

 


Yukarıdaki evrakların yazılan sıra ile dosyalanmış olarak asıl nüshasının adresimize iletilmesi gereklidir, 

Adres: Kazım Özalp Mah Filistin Sokak No:20/2 GOP Çankaya Ankara

Gönderiler PTT Kargo ile kabul edilmektedir kargo ücretleri karşı ilgili tarafından ödenecektir.


Katılım ücretinin geri ödenmesine ilişkin talepler:

kurs başlamadan 3 gün öncesine kadar federasyonumuza yazılı ıslak imzalı olarak bildirilmesi halinde iade prosedürü yerine getirilecek olup, kurs başladıktan sonraki ve kurs tarihinden sonra iade talepleri hiçbir şekilde kabul görmeyecek, geri iade edilmeyecektir.

Ücret ödendiğinde kati kayıt gerçekleşir, Kayıt ardından olası iptallerde kurs kurulum giderleri kesilir, kurs günü geçtikten sonra ücret iadesi yapılmaz. kurs başlamadan önce yapılan yazılı müracaatlarda bir sonraki kursa katılım hakkı verilir. Kurslar Uygulama sınıfında yapıldığından masa sandalye bulunmaz,


Kursa gelirken getirilmesi gerekenler:

Not almak için kağıt kalem, Mat ve Rahat edeceğiniz giysiler


KURS SAATLERİ:  10.00 - 17.00

 

 

ÜCRET:

-1.Kademe Yoga Eğitimi Eğitmenliği kursu, Dekont  1.800 TL ( Tam isim ve kurs ili ........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır. 


-2.Kademe Yoga Eğitimi Eğitmenliği kursu, Dekont  1.950 TL (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır. 


- Çocuk Yoga Eğitimi Eğitmenliği Kursu, Dekont 1.550 TL (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır.


- 1.Kademe Hamile Yogası Eğitmeni yetiştirme Kursu, Dekont 1.550 TL (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır.

 

- 2.Kademe Hamile Yogası Eğitmeni yetiştirme Kursu, Dekont 1.850 TL (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır.


- Pilates Eğitimi Eğitmenliği kursu, Dekont  1.700 TL (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır. 


- RYS (1) 200 ders saat süreli Yoga Eğitimi Eğitmenliği kursu, Dekont  3.850 TL (........... tarihli .........  kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır. 


RYS (2) 300 ders saat süreli Yoga Eğitimi Eğitmenliği kursu, Dekont  4.950 TL (........... tarihli .........  kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır.


- Gelişim Semineri ücreti: 750 TL

- Şube Aidatı 200 TL 

TIKLA FORM İNDİR