Kayıt Bilgisi ve Form


Yoga Eğitmenliği Kursu, Kayıt İçin Gerekli Evraklar:


KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ  TÜM KARTLAR GEÇERLİDİR (+KDV)


EVRAKLAR: 

İki adet Kapaklı dosya halinde aşağıda belirtildiği şekilde sıralanmış ve dosyalanmış olmalıdır. Bir asıl dosya ve bir adet fotokopi. her iki dosyada da başvuru formu asıl ve ıslak imzalı olmalıdır.Dosya aslı Federasyonumuz adresine PTT kargo ile gönderilmelidir, İkinci dosya kurs merkezine, kurs görevlisine teslim edilecektir. 


Örgün Eğitim:

1- Başvuru formu 

2- Nüfus Cüzdan fotokopisi

3- Adli sicil kaydı belgesi (E-Devlet sayfanızdan alabilirsiniz)

4- Sağlık Beyanı, imzalı dilekçe (A4), "Yoga egzersizleri yapmamda herhangi bir sağlık engelim olmadığını beyan ederim"  yazılmalıdır.

5- Eğitim durumunu gösteren belge, Öğrenci kimliği, Diploma .. (fotokopi)

6- 2 adet resim vesikalık

7- Banka Dekontu (katılacağı kurs ili, tarihi ve  "Tam isim"  yazılı olmalıdır)


Uzaktan Eğitim: 

1- Başvuru formu 

2- Nüfus Cüzdan fotokopisi

3- Adli sicil kaydı belgesi (E-Devlet sayfanızdan alabilirsiniz)

4- Eğitim durumunu gösteren belge,

5- Dekont 

İmzalı Başvuru formu ile beraber Tarama / Resim olarak info@yoga.org.tr adresimize e-posta olarak gönderilmelidir, açıklama olarak; Yoga yapmak için sağlık engelim yoktur, uzaktan eğitim programına katılmak istiyorum ibaresi bulunmalıdır.

Eğitim sürecinde belgeler PTT kargo ile genel merkezimiz adresine postalanmalıdır.


Yukarıdaki evrakların yazılan sıra ile dosyalanmış olarak asıl nüshasının adresimize iletilmesi gereklidir, 

Adres: Kazım Özalp Mah Filistin Sokak No:20/2 GOP Çankaya Ankara

Gönderiler PTT Kargo ile kabul edilmektedir kargo ücretleri kursiyer tarafından ödenecektir.


Katılım ücretinin geri ödenmesine ilişkin talepler:

kurs başlamadan 3 gün öncesine kadar federasyonumuza yazılı ıslak imzalı olarak bildirilmesi halinde iade prosedürü yerine getirilecek olup, kurs başladıktan sonraki ve kurs tarihinden sonra iade talepleri hiçbir şekilde kabul görmeyecek, geri iade edilmeyecektir.

Ücret ödendiğinde kati kayıt gerçekleşir, Kayıt ardından olası iptallerde kurs kurulum giderleri kesilir, kurs günü geçtikten sonra ücret iadesi yapılmaz. kurs başlamadan önce yapılan yazılı müracaatlarda bir sonraki kursa katılım hakkı verilir. Kurslar Uygulama sınıfında yapıldığından masa sandalye bulunmaz,


Kursa gelirken getirilmesi gerekenler:

Not almak için kağıt kalem, Mat ve Rahat edeceğiniz giysiler


KURS SAATLERİ:  10.00 - 17.00

 

 

ÜCRET:

-1.Kademe Yoga Eğitimi Eğitmenliği kursu, Dekont  1.850 TL ( Tam isim ve kurs ili ........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır. 


-2.Kademe Yoga Eğitimi Eğitmenliği kursu, Dekont  1.950 TL (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır. 


- Çocuk Yoga Eğitimi Eğitmenliği Kursu, Dekont 1.550 TL (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır.


- 1.Kademe Hamile Yogası Eğitmeni yetiştirme Kursu, Dekont 1.550 TL (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır.

 

- 2.Kademe Hamile Yogası Eğitmeni yetiştirme Kursu, Dekont 1.850 TL (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır.


- Yüz Yogası Eğitimi Kursu  1.250 TL   (........... tarihli ......... ilindeki kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır.


- RYS (1) 200 ders saat süreli Yoga Eğitimi Eğitmenliği kursu, Dekont  3.850 TL (........... tarihli .........  kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır. 


RYS (2) 300 ders saat süreli Yoga Eğitimi Eğitmenliği kursu, Dekont  4.950 TL (........... tarihli .........  kurs ücretidir.) dekonta yazılmalıdır.- Şube Aidatı 750 TL 

TIKLA FORM İNDİR